Dostawa i płatność

Czas realizacji zamówień
Towar jest na stanie magazynowym, dlatego realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 4 godziny (w dniu roboczym, godziny otwacia: pon-piątek, od 8-16 godz.) liczone od momentu wpłynięcia płatności na nasze konto bankowe. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, który jest podany poniżej.

Czas wpłynięcia pieniędzy to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto (PKO Bank Polski S.A.), wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.

Czas i forma dostawy
Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej, Niemiec i Austrii.
Przesyłka ekonomiczna kurierska firmą UPS, czas dostawy 2-3 dni roboczych. Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Za opóźnienia w dostawie wynikające z winy firm kurierskich, firma KA Produktions- Dienstleistungen und Handelsgesellschaft UG nie ponosi odpowiedzialności.

Koszt dostawy
Przesyłka jest darmowa.

Sposób płatności
Zwykły przelew bankowy na nasze konto w: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 09 1020 2036 0000 0402 0088 4775. Na życzenie wystawiamy faktury proforma.

Faktura VAT
Wyświetlona cena brutto włącznie z przesyłką oraz niemieckim VAT. Jeżli podasz nam twój NIP przyślemy fakturę VAT netto.

 

Ostatnio oglądane produkty