Styrocutter + 1 nóż prosty

Noże o długosci 150 albo 200 albo 250 mm PRZECINARKA DO STYROPIANU STYROCUTTER WRAZ Z: jednym nożem prostym, szczoteczką do czyszczenia, kluczem i walizką....

535,00 PLZ *

Przecinarka Styrocutter

  STYROCUTTER Profesionalna przecinarka do cięcia styropianu Mocne i profesjonalne narzędzie do cięcia płyt ociepleniowych i izolacyjnych ze styroduru, polistyrenu i styropianu. Zastosowanie : Do ociepleń, izolacji pod krokwie, izolacje podłogowe, modelacja itp. Dzięki niewielkim rozmiarom bardzo dobrze nadaje się do...

680,00 PLZ *

Styrocutter zestaw

STYROCUTTER ZESTAW Profesionalna przecinarka do cięcia styropianu 220W Mocne i profesjonalne narzędzie do cięcia płyt ociepleniowych i izolacyjnych ze styroduru, polistyrenu i styropianu. Zastosowanie : Do ociepleń, izolacji pod krokwie, izolacje podłogowe, modelacja itp. Dzięki niewielkim rozmiarom bardzo dobrze nadaje się...

1257,00 PLZ *

RADA!
Styrocutter, prowadnica, frez, 2 noże proste

Zestaw 1) 150/200; Zestaw 2) 200/250 PRZECINARKA DO CIĘCIA STYROPIANU - STYROCUTTER w zestawie. Oferowany zestaw zawiera: dwa proste noże, nóż do frezów...

720,00 PLZ *

Przecinarka do styropianu Styrocutter

Gorący nóż termiczny

Ręczne przecinarki z gorącym nożem spełniają funkcję uzupełniającą do przecinarek z gorącym drutem i są idealnym narzędziem do robienia docinek w styropianie, takich jak na przykład framugi okienne, otwory pod zamocowanie wyłączników, gniazdek albo rowki pod elektrykę.

 

Noże tnące styropian

Ostrza / noże tnące styropian

Styrocutter jest wyposażony w całą paletę ostrzy, w zależności od zapotrzebowania, są dostępne ostrza proste, kwadratowe, półokrągłe oraz okrągłe. Zarówno w zestawie jak i pojedynczo. Właśnie ta szeroka gama akcesoriów jest mocną stroną Styrocuttera.

 

 

 

 

urządzenie do cięcia styropianu

Poręczna i zgrabna przecinarka do styropianu

Przecinarka  Styrocutter jest lekka i dzięki ergonomicznej budowie prosta w użyciu. Włączanie i wyłączanie wykonuje się tylko jednym palcem, tak samo szybko reguluje się temperaturę.

 

 

 

 

Cięcie styropianu - prowadnica

Sanie i prowadnice

Czyste i gładkie kanty to wynik cięcia hartowanym nożem rozgrzanym do bardzo wysokiej temperatury. Dodatkowy osprzęt, taki jak sanie i prowadnice, pomagają uzyskać perfekcyjną linię prostą również wtedy, kiedy ręka drży. Szczególnie przy wycinanu na kilkanaście centymetrów długiej lini prostej, prowadnica okazuje się wielką pomocą. Biorąc pod uwagę, że płyty styropianowe nie są tanie, a krzywo przecięte płyty nie zawsze da się do innego celu zastosować, prowadnica jest trafną inwestycją.

 

 

Przecinarka z gorącym nożem i prowadnicą

Najczęściej kupowane

Najcześciej kupowanym zestawem jest zestaw z dwoma nożami prostymi 150 mm i 250 mm, jednym nożem do frezów prostokątnych i prowadnica.

Najcześciej dokupowanym akcesoriem jest prowadnica, na drugim miejscu dodatkowy nóż prosty.  

Wiekszość naszych klientów decyduje sie na rozwiazanie minimalne i z czasem, w razie potrzeby, zawsze można dodatkowy ostrzęt domówić.

Masz pytania? Napisz do nas e-mail: e-sklep@karae.pl

 

Chmura tagów

 

Ostatnio oglądane produkty