Przecinarki do styropianu

Izolacja elewacji bez mostków termicznych jest centralnym punktem technicznie poprawnie przeprowadzonej renowacji energetycznej.

Przy wyborze przecinarki należy wziąć pod uwagę, że płyty nie tylko muszą być cięte po lini prostej, ale również muszą być wykonywane docinki, na przykład pod ramy okienne albo krokwie.

Przy pracy z dużymi płytami przydaje się powiększona powierzchnia boczna i sterownik nożny. To zapobiega przypadkowemu ślizganiu płyty styropianowej podczas cięcia.

W skrócie różnica między Easycutterem 1350 a Alucutterem.

Możliwości cięcia styropianu są w obu przecinarkach takie same: na wprost, na ukos, pod kątem, wycinanie zakładek, wycinanie stopniowanych zakładek, wycinanie rowków, po przekątnej etc.


Alucutter jest wyposażony dodatkowo w rozkładaną nogę i uchwyt na rusztowanie. Do Easycuttera można ten osprzęt dodatkowo dokupić. Stąd rezultuje niższa cena Easycuttera w wersji podstawowej.


Easycutter jest stabilniejszy, ponieważ płyta jest wykonana z twardej i odpornej na wilgoć sklejki. Alucutter jest za to lżejszy do noszenia i wyposażony w boczną podstawkę (w celu stabilizacji).

Jeśli pracujesz z bardzo wielkimi płytami izolacyjnymi, to być może model Alucutter PRO (w serii maszyn profesionalnych) jest dla ciebie interesujący, ponieważ jest wyposażony dodatkowo w rozsuwaną nogę na bok. Alucutterem PRO można wycinać kliny w styropianie, wzdłuż całej dlugości płyty styropianowej. To różni serię profesionalną od serii półprofesionalnej.

   
 
Zestaw maszyn do cięcia styropianu

PRZECINARKA DO STYROPIANU EASYCUTTER ORAZ NÓŻ...

1699,00 PLZ *

Przecinarka do styropianu - Easycutter 1350...

PRZECINARKA DO STYROPIANU Zastosowanie : Do cięcia...

1550,00 PLZ *

Easycutter 1350 set + Styrocutter

DWIE PRZECINARKI DO STYROPIANU W ZESTAWIE Easycutter +...

1680,00 PLZ *

Easycutter 1350 + Styrocutter

DWIE PRZECINARKI DO STYROPIANU W ZESTAWIE Easycutter +...

1650,00 PLZ *

Styroporschneider Alucutter

Urządzenie do cięcia styropianu z lekkiej konstrukcji...

2158,00 PLZ *

   
 

Chmura tagów

 

Ostatnio oglądane produkty