Maszyny do cięcia styropianu

Wycinanie klinów w styropianie

Styropianowe kliny spadkowe wykorzystywane są do ocieplania i profilowania powierzchni dachów płaskich. W celu ich wycięcia niezbędne jest użycie jednej z profesjonalnych maszyn z gorącym drutem, wyposażonych w prowadnice do wycinania klinów wzdłuż całej długości płyty izolacyjnej. Doskonale sprawdzają się w takiej sytuacji urządzenia z serii Alucutter PRO oraz Foamboy. Wycięte za ich pomocą trójkątne kliny wystarczy okleić papą i przymocować do powierzchni klejem bitumicznym. W efekcie dach zostaje ocieplony i zabezpieczony przed gromadzeniem się na nim wody.

 

Alucutter PRO

stabilność pracy dzięki rozsuwanej nodze

Profesjonalna maszyna do cięcia styropianu Alucutter PRO jest urządzeniem wysokim i wąskim, lecz za sprawą odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji – całkowicie stabilnym. Cechę tę zapewnia rozkładany stojak, którego noga rozsuwa się także w bok. Daje to dodatkową podporę przecinarce, przez co wykonywanie prac związanych z cięciem materiałów izolacyjnych jest w pełni stabilne i bezpieczne. Ten wyjątkowo funkcjonalny stojak doceniany jest przede wszystkim podczas prac z dużymi płytami styropianowymi na zróżnicowanych rodzajach podłoży.

 

Cięcia pod krokwie

Wykonywanie wycięć pod krokwie możliwe jest dzięki Alucutter PRO – przecinarce z gorącym drutem z serii profesjonalnej, przeznaczonej do cięcia spienionych materiałów izolacyjnych. Umożliwia ona pracę nawet z dużymi płytami styropianowymi oraz szereg różnego rodzaju cięć, łącznie z wycinaniem klinów. Niezwykle istotna w tym modelu jest możliwość opcjonalnego wyposażenia urządzenia w praktyczną część przystosowaną do docinania izolacji pomiędzy krokwiami. Tym samym maszyna uzupełniona zostaje o nowy wariant cięcia, co zwiększa spektrum jej zastosowania.

   
 
Przecinarka do styropianu - Alucutter PRO

Alucutter - Seria PRO Super mocna, niezawodna i...

3750,00 PLZ *

1.350 mm - Głębokość cięcia 450 mm -...

Profesjonalna maszyna do cięcia materiałów...

4971,85 PLZ *

1.070 mm - Głębokość cięcia 450 mm -...

Profesjonalna maszyna do cięcia materiałów...

4395,46 PLZ *

1.070 mm - Głębokość cięcia 330 mm -...

Profesjonalna maszyna do cięcia materiałów...

3979,29 PLZ *

1.350 mm - Głębokość cięcia 330 mm -...

Profesjonalna maszyna do cięcia materiałów...

4300,00 PLZ *

   
 

Chmura tagów

 

Ostatnio oglądane produkty